Оставьте пожалуйста свой комментарий о телеграм канале «Dynamo Kyiv | ФК Динамо Київ».

«У Кулача есть все шансы закрепиться и стать основным нападающим», - эксперт о роли Владислава Кулача в «Динамо» Луческу

ОФІЦІЙНО. Шевченко залишив збірну України

467 12:13

Чемпионы Украины начинают сезон с разгромной победы💪

🇺🇦Динамо Киев 4:0 Верес🇺🇦

⚽️Голы: 1:0 – 4 Попов, 2:0 – 6 Гармаш, 3:0 – 42 Тымчик, 4:0 – 86 Цыганков (пенальти).

872 18:27

🔥«Динамо» - «Верес» 4:0. Отчет о матче. Сезон начинаем очень уверенно, но теряем Попова

Київське «Динамо» у новому сезоні стартувало дещо пізніше, ніж інші команди. Як відомо, поєдинок з «Минаєм» було перенесено на 11 серпня. Тому «біло-сині» починали свій виступ у чемпіонаті відразу з другого туру, у якому довелося протистояти новачку УПЛ – рівненському «Вересу».

Кияни вийшли сьогодні на гру у новій білій формі. А прем’єрного голу довелося чекати менше чотирьох хвилин. Караваєв на ближній стійці головою продовжив політ м’яча після подачі з кутового, а Попов головою пробив точно у кут. Богдан Когут навіть не поворухнувся.

Як не поворухнувся він і на шостій хвилині, коли Тимчик навісив з правого флангу, а Гармаш головою поцілив у той самий кут, що і Попов. Ось так зовсім неочікувано «Динамо» отримало солідну перевагу вже на старті гри. І це при тому, що Мірча Луческу виставив далеко не оптимальний склад. Без номінального форварда і з Гармашем на вістрі атаки.

Такий початок, звичайно ж, наклав відбиток на подальший темп. Динамівці спокійно тримали м’яч, поки гості намагалися відійти від подвійного нокдауну. І варто зауважити, що гра киян подобалася. Вони добре комбінували, не втрачали м’яч, довго розігруючи позиційні атаки.

Першого удару «Верес» завдав лише на 24-й хвилині. Євген Пасіч наважився на дальній постріл, і м’яч пролетів зовсім поруч зі стійкою. Але це був лише одинокий випадок, адже «Динамо» і надалі контролювало хід зустрічі.

А от на 30-й хвилині біля володінь Бущана було і справді небезпечно. Гегедош пройшов Сироту і вискочив майже віч-на-віч з воротарем, але з дещо гострого кута не влучив у площину воріт. Це була, по суті, перша помилка «біло-синіх» у захисті.

Окрім того, в тому ж епізоді, але трохи раніше, як виявилося, травму отримав Попов... Денис двічі повертався на поле, тримаючись за ногу, проте продовжити гру так і не зміг... Його ще під час першого тайму замінив Забарний.

А під завершення першого тайму «Динамо» зняло всі питання про переможця зустрічі. Атака завершилася пасом Андрієвського на Тимчика, який увійшов в штрафний майданчик. Олександр прибрав захисника і з лівої потужно відправив м’яч у ближній кут. Когут і у цьому моменті нічим не зміг допомогти своїй команді.

Звісно, що такий рахунок після першого тайму зробив другу 45-хвилинку формальністю. Як кажуть у таких випадках, одні особливо вже і не хотіли, а інші не могли. Хоча Луческу суттєво тасував склад, випустивши у перерві відразу трьох нових виконавців. Очевидно, хотів, щоб його команда не зупинялась.

Без особливих моментів тривало до 62-ої хвилини, коли Панасенко вирішив пробити здалеку після розіграшу кутового. М’яч, пролетівши поміж ніг гравцю «Вереса», влучив у ногу Бущану, від якої відлетів у стійку й у поле. Щоправда, лайнсмен у цьому епізоді зафіксував офсайд. Тому гол, якби він стався, не було б зараховано.

Загалом же, картина гри не змінилась. «Динамо» впевнено контролювало м’яч, розігруючи свої комбінації. А «Верес» лише інколи добирався до воріт Георгія Бущана. Єдине, що моментів динамівці створювали набагато менше, аніж у першій половині.

Показати свої голкіперські навички Когут зміг аж на 76-й хвилині. Спочатку він відбив дальній потужний удар Сидорчука, а потім відразу ж впорався з добиванням від Кулача. Владислав сьогодні офіційно дебютував за «Динамо», однак забити прем’єрний гол йому не вдалося.

М’яч все-таки побував у воротах «Динамо». На 82-й хвилині Панасенко подав зі штрафного, а Махнєв випередив Бущана і забив. Навіть встиг трішки порадіти, та все ж боковий арбітр підняв свій прапорець, вказавши на положення поза грою. Повтор точної відповіді на це запитання не дав, але, здається, гравець «Вереса» і справді перебував ближче до воріт, ніж оборонці киян.

І все ж у цій зустрічі сталося четверте взяття воріт. Нємчанінов збив Циганкова у власному карному майданчику. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку, з якої Віктор чітко переграв воротаря.

410 04:25

Отож, «Динамо» надзвичайно впевнено стартує у новому сезоні, розгромивши «Верес» з рахунком 4:0. Результат, безумовно, чудовий. Однак осад залишився, адже кияни ризикують надовго втратити Дениса Попова...

423 04:25

Собрали для вас очередную подборку лучших футбольных каналов:

❍EuroFootball - это одно из самых информационных сообществ о футболе

❍INSIDER PRO FOOTBALL — пишут о футболе то, что другим запрещает куратор

EURO SPORT - Лучшая информационная группа про футбол 🇪🇺

Football tvit - Футбольное СМИ: Новости Трансферы Слухи Матчи Статистики И не много юмора

Английский футбол - Добро пожаловать на Туманный Альбион!

Russia Football News - Сообщество для любителей российского футбола. Последние результаты матчей РПЛ. Новости, скандалы, интервью, фото и всё самое интересное, что происходит в нашем родном российском чемпионате

Наш Зенит - Добро пожаловать на публичную фан-страницу болельщиков и поклонников футбольного клуба «Зенит» Санкт-Петербург.

Наш футбол — бессмысленен и беспощаден, но мы его все равно все очень любим.

Российская Футбольная Лига | РПЛ - Самые лучшие новости о российском футболе только у нас! ⚽️⚽️⚽️🇷🇺🇷🇺🇷🇺

Новости АПЛ - Чемпионат Англии по футболу, Премьер-лига: таблица, результаты и расписание матчей, новости чемпионата.

461 12:29

Букмекерська компанія Favbet пропонує клієнтам спрогнозувати, хто стане наступним тренером головної команди країни. За оцінкою фахівців, до трійки головних претендентів потрапили Сергій Ребров, Мирон Маркевич і Роман Григорчук.

725 05:23

ЛУЧШИЕ ФУТБОЛЬНЫЕ КАНАЛЫ УКРАИНЫ

Прем'єр Ліга України - Чемпіонат України з футболу

★ Украинская Премьер-Лига - Всё об украинском футболе. Премьер-лига Украины, Кубок Украины, результаты матчей, расписание, статистика

ПФЛ - Новини, результати, статистика, календар, фото матчів Чемпіонату

ФК Металл Харьков - украинский футбольный клуб из Харькова

SHAKHTAR.LIFE — украинский профессиональный футбольный клуб

ФК «Шахтер» Донецк - Футбол Украины; Премьер лига · Кубок Украины · Первая лига · Вторая лига А · Вторая лига Б · Украинский футбол; Еврокубки; Лига Чемпионов УЕФА

«Футбол Украины» - Чемпионат Украины по футболу

Футбол Україна | УПЛ - Весь український футбол на одному каналі.

Shakhtar News - Добро пожаловать на страницу ФК «Шахтер»

Динамо Київ - * У нас всегда самый свежий и актуальный материал о любимом клубе - присоединяйтесь!

ФК Динамо Київ - «Дина́мо» — украинский профессиональный футбольный клуб из города Киев

Футбол УПЛ - Группа создана для любителей футбола и фанов

Український Футбол - Національний спортивний портал .

Український спорт - Якщо ти не здатен підтримати команду в період невдач, ти не гідний підтримувати її в момент тріумфу!

385 06:01

🇺🇦⚽️ Збірна України може отримати тренера з Європи

УАФ у пошуках головного тренера збірної не обмежується вітчизняними фахівцями. Джанні Де Б'язі і Юрген Клінсманн розглядаються асоціацією на посаду нового головного тренера "синьо-жовтих".

Додамо, що 65-річний італієць Де Б'язі зараз працює зі збірною Азербайджану, але контракт завершується 30 листопада. 57-річний Клінсманн вільний після короткого періоду в Герті. Німецький фахівець відомий за роботою з рідною збірною (привів Бундестім до бронзи ЧС-2006), Баварією та збірною США.